zadzwoń: +48 32 32 18 462 lub +48 668 178 656
biuro@bizo.com.pl

Pozyskiwanie funduszy i dotacji unijnych

Jeśli masz już opracowany szczegółowy projekt swojego wymarzonego przedsiębiorstwa, ale wciąż brakuje ci niezbędnych środków finansowych do jego realizacji, to doskonały moment na to, byś skorzystał z funduszy europejskich. Oprócz skompletowania niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej, podstawowym elementem ubiegania się o dotacje unijne jest dostarczenie dobrze przygotowanego wniosku, uzupełnionego o niezbędne załączniki. Na tym etapie warto skorzystać z pomocy specjalistów, mających doświadczenie w doborze właściwego źródła finansowania projektu i obszerną wiedzę w zakresie analizy biznesowej oraz gospodarczej, ponieważ zdecydowanie zwiększy to Twoje szanse na otrzymanie niezbędnego wsparcia finansowego.

Nasza firma, której siedziba znajduje się w mieście Katowice działa na terenie całej Polski, a zajmuje się kompleksowym i skutecznym pozyskiwaniem dotacji z Unii Europejskiej, jak też pieniędzy z innych źródeł zewnętrznych. Oferowana usługa obejmuje nie tylko analizę możliwości otrzymania funduszy czy pozyskanie dotacji/ środków finansowych, lecz także rozliczenie otrzymanych pieniędzy.Pozyskujemy skutecznie dotacje w ramach budżetów funduszy unijnych wszystkich województw jak też krajowych programów wsparcia dotacją o czym mogą świadczyć nasi klienci z terenu całej Polski.Co więcej, służymy klientom swoim wieloletnim doświadczeniem również jeśli chodzi o planowanie i zarządzanie strategiczne, marketing oraz realizację programów funkcjonowania oraz kontrolę ich efektów. Z udziałem naszych doświadczonych konsultantów przedsiębiorcy uzyskali już 90 mln zł. Pozyskiwanie dotacji unijnych polecamy jednak rozpocząć od stworzenia szczegółowego biznes planu lub studium wykonalności. Dzięki temu możliwe będzie dokładne oszacowanie jakiej wielkości potrzebne są środki finansowe.

Jednym z najpopularniejszych programów dotacyjnych jest program Leader, skierowany dla firm prowadzonych na obszarze wiejskim oraz firm, które mimo posiadania siedziby na obszarze miejskim, chcą rozszerzyć swoją działalność na tereny wiejskie. Jeśli i ty chcesz znaleźć się w gronie osób, które mogą pochwalić się działalnością gospodarczą, która otrzymała dotację z Unii Europejskiej, skorzystaj z naszych usług. Posiadamy doświadczenie współpracy z urzędami Marszałkowskim w poszczególnych województwach i instytucjami pośredniczącymi jak również Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Mamy dobre doświadczenia w współpracy z instytucjami rozdysponowującymi fundusze Europejskie dla całego śląska, takimi jak Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Urząd Marszałkowski w Katowicach czy Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach.

(ZOBACZ WIĘCEJ W NASZYM DZIALE DOTYCZĄCYM FUNDUSZY EUROPEJSKICH)