zadzwoń: +48 32 32 18 462 lub +48 668 178 656
biuro@bizo.com.pl

BAZA WIEDZY

Zapraszamy do korzystania z dwóch naszych aplikacji, które mają na celu zapoznać użytkownika z możliwościami pozyskania dotacji z Unii Europejskiej dla jego przedsięwzięć. Osoby,  które nie znają jeszcze programu w ramach którego mogą skorzystać z dofinansowania powinny wypróbować aplikację do wyszukiwania programów etap 1 natomiast znający docelowy program może porozmawiać z wirtualnym doradcą o szansach – etap 2 (dostępny testowy program na nowe rozwiązania dla śląskich firm).

ETAP I
Znajdź program z dotacją dla Ciebie w 2 minuty

Aplikacja obecnie jest w trakcie aktualizacji  na podstawie przepisów dla regionalnych programów operacyjnych wg. stanu prawnego na marzec 2017

Obecnie dostępne są programy przyjęte uchwałami władz regionalnych w ramach  regionalnych programów operacyjnych dla wszystkich województw oraz najpopularniejszych działań w ogólnopolskim Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój oraz Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Aplikacja ma wspierać w głównej mierze przedsiębiorstwa, ale swoje programy znajdą w niej również między innymi placówki zdrowia, uczelnie wyższe, placówki naukowe, szkoły, przedszkola, wspólnoty mieszkaniowe, organizacje pozarządowe (za wyjątkiem województw świętokrzyskiego i warmińsko mazurskiego gdzie wytyczne programowe są w trakcie opracowania) .

Informujemy, iż większość przepisów na których bazuje wyszukiwarka dla programów ogólnopolskich oraz regionalnych jest ciągle modyfikowana przez stosowne instytucje.  Po ich uprawomocnieniu aplikacja będzie aktualizowana.


Wypróbuj aplikację klikając na poniższy link

ETAP II
Badanie szans pozyskania dotacji

Miło nam przedstawić wersję testową wirtualnego doradcy, który pozwoli Ci przekonać się o możliwości pozyskania dotacji dla Twojego projektu. Aplikacja bazuje na wytycznych dotyczących kryteriów oceny wniosków o dofinansowanie. Należy wziąć pod uwagę, iż w rzeczywistości oceną aplikacji zajmuje się komisja dedykowana dla danego programu oraz rodzaju projektów. Nasza aplikacja ma pomóc wnioskodawcom zwrócić uwagę na wiele różnych aspektów już na etapie planowania projektu. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie przedsięwzięcia do niektórych oczekiwań dla dofinansowanych projektów i zwiększanie szans na dotację tuż przed rozpoczęciem przygotowania wniosku. Odpowiedź naszego wirtualnego doradcy to jedynie symulacja wstępnej oceny Państwa planów. Obecnie dostępne są testowe programy:

Regionalny Program dla Śląska

  • działanie 3.2 Innowacje,
  • działanie 3.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej w MŚP
  • działanie 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach,

Regionalny Program dla województwa świętokrzyskiego:

  • działanie 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP
  • działanie 3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwie,

Regionalny Program dla województwa podlaskiego działanie 1.3 Wspieranie inwestycji w przedsiębiorstwach,

Regionalny Program dla województwa warmińsko-mazurskiego poddziałanie 1.3.2 Firmy w początkowej fazie rozwoju,

Regionalny Program dla województwa podkarpackiego działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe oraz ich wdrożenia

Regionalny Program dla województwa lubelskiego działanie 1.5 Bon na innowacje

oraz  Program Polska Wschodnia to dodatkowy instrument wsparcia finansowego dla 5 województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

 


Wypróbuj aplikację klikając na poniższy link