zadzwoń: +48 32 32 18 462 lub +48 668 178 656
biuro@bizo.com.pl

Dostępne oferty pracy:

SPECJALISTA ds. PROJEKTÓW BADWCZO ROZWOJOWYCH

Katowice

Wymagania stawiane przed kandydatem:
ukończone studia wyższe
co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w opracowywaniu metodologii projektów badawczo rozwojowych
umiejętności z zakresu badań społecznych i ekonomicznych, metod statystycznych i ekonometrii
doświadczenie w kierowaniu zespołami badawczymi
zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie i umiejętność oceny priorytetów
zdolności analityczne oraz organizacyjne
kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Do obowiązków współpracownika należeć będzie m.in.:
opracowywanie metodologii prac badawczo rozwojowych
prowadzenie projektów badawczo rozwojowych
opracowywanie raportów
Oferujemy:
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość realizacji ogólnopolskich projektów badawczo rozwojowych,
atrakcyjne warunki wynagradzania
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

DORADCA BIZNESOWY

Katowice

Opis stanowiska:
sprzedaż wybranych usług oferowanych przez BIZ Operativus,
badanie potrzeb klientów,
negocjowanie warunków zawieranych umów
opieka i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania wobec kandydata:
minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług,
wykształcenie wyższe,
wysokie umiejętności komunikacyjne,
doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,
inicjatywa, cierpliwość i konsekwencja w dążeniu do osiągania celu,
znajomość zagadnień z zakresu szeroko rozumianego doradztwa gospodarczego w sektorze publicznym i prywatnym.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
szkolenia i rozwój zawodowy
elastyczny harmonogram pracy,
pracę na samodzielnym stanowisku.