zadzwoń: +48 32 32 18 462 lub +48 668 178 656
biuro@bizo.com.pl
Nie czekaj na ostatnią chwilę z przygotowaniem swojego projektu na który chciałbyś otrzymać dotację, zrób to teraz i spokojnie czekaj na pieniądze dla Ciebie !
Firma BIZO oferuje obecnie  kompleksowe wsparcie pozyskania dotacji z UE. Ważnym elementem oferty jest biznes plan Twojego przedsięwzięcia. Poza niezbędnymi treściami, które standardowo znajdują się w każdym wniosku o dofinansowanie, dokument obejmuje zagadnienia charakterystyczne dla biznes planu jak też rekomendacje umożliwiające przygotowanie projektu pod dotacje tj. zwiększających pewność co do otrzymania dotacji. Oczywiście oferta zawiera również przygotowanie samego wniosku na cele jednego, wybranego konkursu o dofinansowanie. Atutem dla klienta jest nieszablonowa realizacja dokumentacji oraz poznanie indywidualnych czynników sukcesu w konkursie o grant przed naborem wniosków, co umożliwia w odpowiednim czasie dostosowanie założeń biznesowych i inwestycyjnych dając znacznie większą skuteczność przygotowanej dokumentacji w konkursie o dotację niż wykonywanie samego wniosku w krótkim czasie przed zamknięciem okienka naboru wniosków, kiedy już nie ma możliwości na dokonanie wielu zmian. Istotną zaletą oferty jest niski koszt realizacji – teraz przy wykonaniu biznes planu, przygotowanie wniosku gratis !
 SZCZEGÓŁY OFERTY:
• Przygotowanie biznes planu na cele dotacji (koncepcja biznesowa, dostosowanie do polityk horyzontalnych i innych oczekiwań UE, analiza SWOT, wstępna wartość projektu, analiza rynku, analiza finansowo ekonomiczna wraz z prognozą, rekomendacje działań dających skuteczność pozyskania dotacji ).
• Udział w opracowaniu zaświadczenia o innowacyjności (jeśli wymagane).
• Udział w opracowaniu kosztorysu na cele przedsięwzięcia z dotacją.
• „Know how” w zakresie programów stosownych dla Twojego projektu (monitoring i bieżące informowanie o programach wsparcia związanych z Twoim projektem, weryfikacja projektu pod kontem kryteriów oceny zalecanych programów wsparcia).
• Ostateczny dobór najlepszego programu dla ukształtowanego projektu.
• Kompleksowe wykonanie wniosku o dotację na bazie stworzonego biznes planu.
• skuteczne pozyskanie funduszy (monitoring statusu wniosku, korespondencja z instytucją organizującą konkurs).
• rozliczenie dotacji oraz raportowanie z prowadzenia projektu w okresie trwałości.
 
KOSZTY POZYSKANIA I ROZLICZENIA DOTACJI 
Oferta cenowa jest przygotowywana indywidualnie, między innymi w zależności od skomplikowania projektu i skali przedsięwzięcia. Koszt pozyskania i rozliczenia dotacji obejmujący swym zakresem powyżej określone elementy w tym dodatkowo biznes plan jest nie większy niż przygotowanie samego wniosku o dotację oraz jej rozliczenie w standardowej ofercie.