zadzwoń: +48 32 32 18 462 lub +48 668 178 656
biuro@bizo.com.pl
Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości wsparcia w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej, ale również w  planowaniu biznesowym, realizacji projektów i programów funkcjonowania, prowadzeniu prac badawczo rozwojowych jak też rozwiązywaniu problemów w obszarach  działania wszelkich podmiotów.

W 2014 roku zmieniono skróconą nazwę firmy  z BIZ OPERATIVUS na BIZO. Obecnie nazwa firmy to BIZO Firma Usługowo Doradcza Grzegorz Czoik.  BIZO to połączenie kreatywności, dynamizmu i młodości oraz wieloletniego doświadczenia. Firma nasza zajmuje się doradztwem w zakresie doboru właściwego źródła finansowania projektu poprzez przygotowanie aplikacji, realizację biznes planów, studiów wykonalności przedsięwzięć, konsulting wdrożeniowy do rozliczenia grantu z instytucją finansującą. BIZO proponuje również wsparcie  wiedzą w szeroko pojętych analizach biznesowych i gospodarczych, planowaniu i zarządzaniu strategicznym, marketingowym, realizacji programów funkcjonowania i kontroli ich efektów. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę pozwalającą na pomoc w osiągnięciu sukcesu przy realizacji Państwa celów i wdrożeniu pomysłów biznesowych. Wysoka jakość ”core business” BIZO wynika z naszego udziału w projektach dla dużych i średnich ale również małych podmiotów polskiego rynku.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Gwarantujemy Tobie skuteczność

Elementy składające się na ten argument to: kreatywny konsulting, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań biznesowych, dokładny audyt sytuacji wewnętrznej przedsięwzięcia, mapowanie procesów, szeroko pojętą analizę uwarunkowań zewnętrznych (np. konkurencja, szanse i ryzyka ), wykonalne cele i działania, wsparcie koncepcji projektu, kosztorysowanie, realistyczną prognozę casch flow oraz ekonomicznej opłacalności działań.

Dajemy Ci moc wiedzy i umiejętności na atrakcyjnych warunkach

Atutem naszych realizacji jest profesjonalne wykonanie, zgodność z odpowiednimi przepisami i wytycznymi przy atrakcyjnej cenie!

Uwielbiamy naszych klientów

Traktujemy każdego naszego klienta jakby był najważniejszy, a jego problemy były naszymi, dlatego nie realizujemy ich opracowań, wsparcia szablonowo lecz podchodzimy do spraw indywidualnie, z dużym zaangażowaniem i kreatywnością.